onama

Predsjedništvo

1

Predsjednik HUUP-a

Prof. dr. sc. Mladen Radujković

A Kačićeva 26, Zagreb 10000, Hrvatska
E mladen@grad.hr
6

Dopredsjednik HUUP-a

Dr. sc. Vladimir Skendrović

E vladimir@skendrovic.com
headshot14

TAJNICA HUUP-a

Sandra Mišić, mag.oec

T +385989922449
E capm@capm.hr
7

ČLAN PREDSJEDNIŠTVA

zadužen za skupove i predavanja
Dr.sc. Zlatko Barilović

E zlatko.barilovic@bak.hr
4

ČLAN PREDSJEDNIŠTVA

za Award
Marija Božičev

E Marija.Bozicev@hr.ey.com
dsc_3973

ČLAN PREDSJEDNIŠTVA

Robert Kartelo

E Robert.Kartelo@voda.hr
3

ČLAN PREDSJEDNIŠTVA

zadužen za marketing
Igor Kundić

E Igor.Kundic@algebra.hr
20

ČLAN PREDSJEDNIŠTVA

zadužen za edukaciju
Mr. sc. Hrvoje Meštrović, dipl.ing.građ.

E hrvoje@primakon.com
alan-mirko-poldrugac

ČLAN PREDSJEDNIŠTVA

mr.sc.Alan Mirko Poldrugač

E apoldrugac@suprapm.net
8

ČLAN PREDSJEDNIŠTVA

za Young Crew
Rebeka Danijela Vlahov, doc.dr.sc

E rdvlahov@gmail.com
mladen-vukomanovic

ČLAN PREDSJEDNIŠTVA

zadužen za istraživanje
izv. prof. dr. sc. Mladen Vukomanović

E mvukoman@grad.hr
10210633332442449

ADMINISTRATOR HUUP-a

Danijel Pleše

E capm-cert@capm.hr
dsc_4022a

WEB administrator

Nikola Kolić

E nikola.kolic@gmail.com
dsc_3959

REGIONALNI KOORDINATOR – RIJEKA

Laurita Pavlišak Košta

huup.kcri@gmail.com

HIJERARHIJU PREDSJEDNIŠTVA POGLEDAJTE OVDJE